Zakwaterowanie dla studentek

ZAMIESZKAJ Z NAMI!

Jeśli jesteś studentką i chciałabyś zamieszkać w Poznaniu w warunkach sprzyjających nauce, miłej atmosferze, ładnej okolicy, to Antrejka jest dobrym miejscem dla Ciebie!

Zapraszamy do skontaktowania się z nami:
klub.antrejka@gmail.com
Tel. 789 241 165
Na rozmowę rekrutacyjną weź ze sobą wypełniony formularz rekrutacyjny:
Formularz rekrutacyjny

W „Antrejce” mogą mieszkać studentki, które uczą się w Poznaniu. Wyróżniają nas kameralne warunki oraz atmosfera sprzyjająca intensywnej nauce. Posiadamy pokoje 1-osobowe z łazienką. Dodatkowym walorem jest umiejscowienie Antrejki blisko Parku Sołackiego. Na miejscu mamy kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla całego domu.

Warunki do nauki

W domu znajduje się przestronna czytelnia z której mogą korzystać mieszkanki. Jest to ciche miejsce przeznaczone do nauki, w którym jest dostęp do wi-fi.

Sprzątanie

Zapewniamy regularne sprzątanie pokojów oraz łazienek w czasie, gdy mieszkanki są na uczelni.

Spotkania kulturalne

W ciągu roku zapraszamy do „Antrejki” wielu ciekawych gości, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą lub opowiedzieć o swojej życiowej pasji.

Formacja chrześcijańska

Chętne mieszkanki Antrejki mają możliwość uczestniczenia we Mszy św, która odprawiana jest w naszej kaplicy, w cotygodniowych rozważaniach prowadzonych przez księdza oraz spotkaniach pogłębiających wiarę chrześcijańską.

Kontakt

Ośrodek Kulturalny Antrejka
Ul. Podlaska 4, 60-623 Poznań
Tel. 789 241 165, e-mail: klub.antrejka@gmail.com